Haber

Başkan Angı: “Yeni bir rekor kıracağız”

AK Parti Konya İl Başkanı Hasan Angı, “Aziz milletimizin ve değerli vatandaşlarımızın Allah’ın izniyle büyük desteğiyle 14 Mayıs akşamı yeni bir rekora imza atacak ve liderimizi olarak tüm dünyaya duyuracağız” dedi. yine başkan.”

AK Parti Konya İl Başkanı Angı, 14 Mayıs’ta yapılacak 28’inci Dönem Milletvekili Seçimleri hakkında açıklamalarda bulundu. Seçim takviminin açıklanmasından bu yana hararetli bir şekilde çalıştıklarını belirten Başkan Hasan Angı, Konya’da milletvekilliği için 207 aday adayının başvurduğunu hatırlattı. Önder Angı, “İlimizden rekor sayıda adayla aday gösterme sürecini tamamladık. Partimizden milletvekili olmak isteyen 207 aday adayımız bu noktada yoğun ilgi gösterdi. Sürecin ikinci aşamasında. , organizasyondaki tüm üyelerimizin katılımıyla eğilim anketimizi gerçekleştirdik. Üyelerimize ayrı ayrı teşekkür ederiz” dedi.

11 Nisan’da aday tanıtımı

Milletvekili adaylarının belirlenmesi sürecinde alt komisyon çalışmalarının tamamlandığını vurgulayan Başkan Angı, listelerin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında kurulan üst komisyonda son halini alacağını söyledi. Önder Angı, “Komisyon çalışmaları çerçevesinde milletvekili adaylarımız genel merkezimize giderek mülakata katıldılar. Cumhurbaşkanımız ve Sayın Cumhurbaşkanımızın başkanlığında 2 Nisan’da başlayacak olan üst komisyon çalışmalarının tamamlanmasının ardından milletvekili adaylarımız genel merkezimize gelerek mülakata katıldılar. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, listeleri 9 Nisan’da Yüksek Seçim Kurulu’na sunacak. İstanbul’da milletvekili aday tanıtım toplantımızı yaparak seçim çalışmalarımıza başlayacağız.”

“AK kadroları her zaman hazır”

AK timleri olarak Türkiye’nin asrında ülkeyi çok daha güçlü bir şekilde temsil etmeye hazır olduklarını belirten Başkan Angı, “Allah’ın izniyle 14 Mayıs akşamı Türkiye’nin büyük desteğiyle yeni bir rekora imza atacağız. aziz milletimizin ve değerli vatandaşlarımızın beğenisini kazanıyor, cumhurbaşkanımızı yeniden cumhurbaşkanı olarak tüm dünyaya duyuruyoruz.bizi desteklemekten geri durmayan tüm çalışma arkadaşlarımıza teşekkür ediyor,sonuçta belirlenecek adaylarımıza başarılar diliyorum. Yüce Divan’ın çalışmalarını yürütür, sürecin ülkemiz ve milletimiz için hayırlı olmasını temenni ederim.” – KONYA

haberakyurt.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu