Ekonomi

Nordstrom Rack, Cenevre, Illinois’de yeni bir mağaza açacak

SEATTLE – Moda perakendecisi Nordstrom, Inc. (NYSE: JWN), 2025 baharında faaliyete geçmek üzere Illinois, Cenevre’de yeni bir Nordstrom Rack mağazası açmayı planladığını duyurdu. 25.000 metrekarelik yeni mağaza Randall Square alışveriş merkezinde yer alacak Marshall’s ve Old Navy gibi birçok perakendeciye ev sahipliği yapan merkez.

Nordstrom Rack Mağazaları Başkanı Gemma Lionello, Cenevre topluluğuna katılmanın heyecanını şöyle dile getirdi: “Cenevre topluluğunun bir parçası olmak ve müşterilerimize harika markaları harika fiyatlarla sunmak istiyoruz. “Bunu sabırsızlıkla bekliyoruz” dedi. Yeni mağazanın, Nordstrom’un web sitelerinden online sipariş verme ve kolay iade gibi hizmetler sunarak müşterilerin alışveriş deneyimini iyileştireceğini vurguladı.

Nordstrom Rack’in eklenmesinin, yakın zamanda Viking Partners tarafından satın alınan Randall Square’deki mevcut perakende karışımını tamamlaması bekleniyor.

Nordstrom Rack, Nordstrom, Inc. Şirketin indirim bölümü olarak hizmet vermektedir ve şirketin hem mağazada hem de çevrimiçi olarak müşterilere kesintisiz ve bağlantılı bir deneyim sunmayı amaçlayan “Size Daha Yakın” stratejisinin ayrılmaz bir modülüdür. Perakendeci giyim, aksesuar ve ayakkabılarda değerli indirimler sunmasıyla tanınıyor ve Nordstrom için en büyük yeni müşteri kaynağı olarak kabul ediliyor.

Bu genişlemeyle Nordstrom, şu anda birden fazla Nordstrom ve Nordstrom Rack mağazasını işlettiği ve eyalette yaklaşık 3.000 kişiyi istihdam ettiği Illinois’deki varlığını ve ekonomik katkısını güçlendiriyor.

Bu duyuru Nordstrom, Inc. tarafından yapılan basın açıklamasına dayanılarak yapılmıştır.

Bu makale yapay zeka desteğiyle oluşturulmuş, tercüme edilmiş ve bir editör tarafından incelenmiştir. Daha fazla bilgi için Şartlar ve Koşullarımıza bakın.

pozantiajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu